TALÁLJON ÚJ KIHÍVÁSOKAT CÉGÜNKNÉL.

Területi képviselő
Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,
  • Új potenciális ügyfelek felkutatása,
  • Tárgyalások lebonyolítása,
  • Szerződéskötés,
  • Az általunk forgalmazott termékek bemutatása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség.
  • Több éves hasonló profilban szerzett tapasztalat
  • Középfok/kommunikációképes szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • Csapat játékos, célorientált
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Megbízhatóság, önállóság,
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Azonnali munkakezdés, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem, (fix + mozgóbér), céges autó, mobiltelefon, laptop
  • Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési és hosszú távú munkalehetőség,
  • Főállású, alkalmazotti bejelentett munkaviszony.

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala

Kérjük jelentkezéskor tüntesse fel az email tárgy rovatában, hogy "Területi képviselő".

Telephelyvezető
Pécs

Főbb feladatok, munkák:

  • Alkatrészek és szerviz értékesítése
  • Ügyféllátogatás (Baranya, Somogy és Tolna vármegye)
  • Vásárlói igények alapján testre szabott ajánlatok készítése, utókövetése
  • Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel, vásárlóinkkal
  • Vevői megrendelések gondozása, utókövetése, számlázása
  • Beérkező online és telefonos információkérések kezelése, szakmai tanácsadás
  • Az értékesítési folyamathoz kapcsolódó ügyviteli, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Készletgazdálkodásban való aktív részvétel (leltár)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Releváns középfokú műszaki végzettség (érettségivel)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Értékesítői tapasztalat, kereskedői attitűd
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata
  • Precíz, pontos és lelkiismeretes munkavégzés, határidőket szem előtt tartva
  • Problémamegoldó képesség
  • Csapatban és önállóan is hatékony munkavégzés
  • Jó kommunikációs érzék
  • Pécs, vagy környéki lakhely

Állás betöltéséhez előny jelent:

  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • AXAPTA program ismerete

Amit kínálunk:

  • Céges autó
  • Céges mobiltelefon és laptop
  • Versenyképes jövedelem + év végi bónusz
  • Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési és hosszú távú munkalehetőség
  • Főállású, alkalmazotti bejelentett munkaviszony (egy műszak, H-CS: 07:30 – 16:00 és péntekenként 07:30 – 15:10)

Munkavégzés helye: Pécs

Kérjük az email tárgyában tüntesse fel, hogy "Pécs Telephelyvezető".

TÖBBET KÍNÁLUNK MINT CSAK EGY MUNKA.

1957-es alapítása óta a TERRA Kelet- és Közép-Európa egyik legjelentősebb gépkereskedő és szervizpartner vállalatává lett.

Dinamikusan növekvő cég, amely 13 országban több, mint 400   alkalmazottat foglalkoztat. Ez a siker nem csupán a jó piacfejlesztésnek és a kiváló minőségű márkatermékeknek köszönhető, hanem döntő mértékben függ a motivált és elhivatott dolgozóitól is.

Mindegy, hogy ipari tanuló, egyetemi hallgató, egyetemet végzett, vagy éppen szak- és vezetőerő-e valaki – a TERRA állást kínál mind a nemzeti szakterületeken, mint Sales és After Market,  mind pedig nemzetközi felelősségű pozíciókban.

Fontos számunkra az eredményorientált kereskedelem, lojalitás és terhelhetőség. Mivel országokon átnyúlóan tevékenykedünk, a jó angol nyelvismeret, és esetleg még valamelyik keleti nyelv ismerete természetesen előnyt jelent.

Új szakmai kihívást keres? Előfordulhat, hogy érdekes munkaajánlatot talál álláspiacunkon. Amennyiben jelenleg semmi Önnek való nem lenne, úgy bármikor szívesen fogadjuk kezdeményező pályázatát az alábbi email címen: info.hu@terra-world.com

Töltse ki az igénylőlapunkat
Sikeres
Visszahívási kérelem
Sikeres
Visszahívás